.

FİRMA PROFİLİ

.

 

 

TAYFUN BOYA DEKORASYON; Konya'da iç ve dış dekorasyon alanında güçlü ve kaliteli ustalardan oluşan ekibiyle, garantili ve profesyonel olarak hizmet vermektedir.


Uzun yıllar süren hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok faaliyetin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.


Hizmet Alanımızın İçinde;


Boya dekorasyon, alçı sıva, kartonpiyer, stropiyer, kemer dekorasyon, duvar kağıdı, asma tavan, laminat parke, alçıpan duvar, cam tuğla, fayans seramik kaplama, tadilat işleri, dış cephe mantolama, banyo ve mutfak tadilatı, su yalıtımı, izolasyon ve tüm tadilat ve dekorasyon işleri yer almaktadır.


Dekorasyon ve tadilat hizmetimizde, boya ve renk seçiminden iş bitimine kadar geçen sürede en ince detayına kadar işi takip ediyor, eksiksiz ve sorunsuz olarak işimizi tamamlıyoruz.


Dekorasyon işi keyif alarak yaptığımız bir hizmettir. Çünkü işimizi seviyoruz. Yaptığımız bir işi bir sanat eseri yapıyormuş gözüyle bakıyoruz. Müşterimiz, memnun olmadan, o işi bitmiş olarak asla kabul etmiyoruz.


Konya boyacı, boya badana firması, boya ustası, konya boyacı, boya badana ustası, selçuklu meram boyacı, karatay boyacı, boya badana firması, boya badana fiyatı fiyatları, asma tavan, alçıpan asma tavan fiyatları, Konya Kartonpiyer, Stropiyer, ısı yalıtımı mantolama